Hesap Oluşturma

Genel Bilgiler
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Gizli Soru
Gizli Cevap
Güvenlik Kodu
 • Kullanım Koşulları

  www.nfinity-games.com ve bu siteden sunulan her nevi hizmet Nfinity Games Bilişim A.Ş.'ye aittir. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler www.nfinity-games.com tarafından sunulan ve telif hakları Nfinity Games Bilişim A.Ş.'ye ait olan hizmet, oyun ve diğer servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.

  Nfinity Games Kullanıcı Sözleşmesi

  1. www.nfinity-games.com ve bu siteden sunulan her nevi hizmet Nfinity Games Bilişim A.Ş.'ye aittir. Sözleşmenin devamında “Nfinity Games” olarak anılacaktır. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler www.nfinity-games.com tarafından sunulan ve telif hakları Nfinity Games'e ait olan hizmet, oyun ve diğer servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.

  2. Nfinity Games tarafından sunulan oyun hizmetleri kapsamında kullanıcıların kullanım ve katılım koşullarına aykırılık niteliğinde değerlendirilecek herhangi bir ihlal veya eylemin tespit edilmesi durumunda ilgili oyunun telif hakları sahibinin de muvafatakati ile kullanıcının oyun içerisindeki hesabı dondurulacaktır.

  3. Nfinity Games gerekli gördüğü durumlarda; kullanıcıdan kaynaklanan veya kaynaklanmayan hesap durdurulması/oyun içi ekipman ve/veya karakter kayıplarının araştırılması hakkına sahiptir.

  4. Nfinity Games tarafından sunulan hizmetlerden istifade edildiği sırada; reklam, terör, cumhuriyet, devlet, din, ırkçılık, uyuşturucu, politakıcalar ya da diğer tüzel hakkında yazışmalar, pornografik içerik, argo kelime kullanımı ve diğer oyuncuları tacize yönelik davranışlar kullanım kurallarına aykırıdır. Bu nevi durumlarda, kullanıcı Nfinity Games tarafından geçici veya kalıcı bir süre ile hizmetlere erişimden mahrum bırakılabilir. Kullanıcının akibeti, gelen ihbarları değerlendirme ve karar verme yetkisi Nfinity Games Oyun Yönetici’lerine aittir. Kurallara uygun hareket etmeyen kullanıcılara uygulanacak yaptırımlar Davranış Kuralları adresinde bulunmaktadır. Bu uygulama ve yaptırımların ceza süreleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilinir.

  5. Kullanıcıların, bu websitesinden satın aldıkları ürün ve hizmetler kullanıcı/tüketiciye anında teslim edilen mallar kapsamında olup, bu tür satışların 4077 sayılı “Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Yönetmelik” kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder. Nfinity Games sitesinden kullanıcı/tüketiciler tarafından alınan her türlü ürün veya hizmetin anında ifa edilen edim niteliğinde olmasından ötürü bu ürün veya hizmetlerin kullanımı ve fayda elde edilmesinde kullanıcı/tüketici hatalarından kaynaklanan etkilerden ve zararlardan Nfinity Games sorumlu değildir. Nfinity Games tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün yukarıda anılan vasıflarından ötürü kullanımındna ve başarımından doğan risklerin tümü ullanıcıya/tüketiciye aittir. “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Yönetmelik”e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve ullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Bu nedenle, Nfinity Games’de hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. Kullanıcılar istedikleri ödeme kanalını seçebilirler. Her ödeme kanalı farklı komisyon oranlarına sahip olabilir. Kullanıcı tarafından seçilen ödeme kanalının kuralları, yine kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.

 • Gizlilik Politikası

  Gizlilik ilkelerimiz www.nfinity-games.com ve bu alan adına bağlı tüm diğer alt alan adlarında ve alt bölümleri ile diğer tüm içeriğinde uygulanmaktadır.

  www.nfinity-games.com üye kullanıcı ve ziyaretçilerinin mezkur siteye bağlandıkları esnada kullandıkları bilgisayarlarına yalnız Nfinity Games tarafından okunabilecek şekilde Nfinity Games üzerinden okunabilir. Bu şekilde elde edilen her türlü bilgi ve/ve ya sadece Nfinity Games tarafından kullanılacak olup hiçbir suretle kullanıcı, ziyaretçi ve ya üyelerin aleyhine yahut zararına yol açacak şekilde kullanıma konu edilmeyecektir. Yine bu yolla elde edilmesi halinde veri veya bilgiler üçüncü kişilere giçbir surette aktarılamaz, satılamaz, kullandırılmaz. Ancak bu bilgiler istatistiki veri derlemesinde ferdileştirilmeden işlenebilir. Kullanıcı, üye veya ziyaretçilerin web tabanlı başkaca bir aktivitesinin izlenmesi veya depolanması yahut kullanılması söz konusu değildir. www.nfinity-games.com, üye, kullanıcı veya ziyaretçilerinin kişisel şifrelerinin, e-posta adreslerinin, kredi kart numaralarının ve diğer benzer bilgilerinin Nfinity Games tarafından hiçbir şekilde başka yerde yayınlanmayacağını, dağıtılmayacağını veya duyurulmayacağını beyan ve taahhüt eder.

  www.nfinity-games.com yasal çerçevede bir takip veya talep olmadığı sürece üye, kullanıcı veya ziyaretçilerinin Nfinity Games sitesini kullanmalarından ötürü siteye giriş yaptıkları hiçbir nevi bilgiyi diğer kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır. Nfinity Games'in üye, kullanıcı veya ziyaretçilerine sunduğu hizmetin tedariki sırasında sağladığı kişisel veri güvenliği ve gizliliği kendi sitesi ile sınırlıdır.

  Kullanıcı, ziyaretçi veya üyelerin kendilerine Nfinity Games tarafından bilgilendirme ve hatırlatma amaçlı olarak gönderilen elektronik postaların kendi muvafakatlerinde olduğunu beyan ederler. Ancak bu çerçevedeki iletişim bilgileri Nfinity Games tarafından diğer kişi veya kurumlarla paylaşılmaz. Nfinity Games tarafından sunulan oyunlarda yönetici yetkisini haiz admin ve moderatörler; kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerin e-posta, ip, oyuncu adı ve şifresi gibi verilerini oyunun diğer kullanıcılar tarafından rahatlıkla oynanabilmesini temin edebilmek için inceleyebilir ancak bunları diğer hiçbir kişiye iletemez. Nfinity Games üzerinden yapılan reklamların içerik ve etkilerinden Nfinity Games Sorumlu değildir. Nfinity Games güvenlik ilkelerini değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler bu bilgilerin kendilerince tebellüğ edildiğini; bu ilkeleri yalnızca kullanıcı, üye ve ziyaretçilerin Nfinity Games tarafından sunulan hizmetlerden istifade ettikleri sırada güvenliklerinin temini gayesini taşımaktadır.

 • Hile Şartnamesi

  Point Blank Türkiye oyununa kayıt olarak,

  - Herhangi bir illegal program ve/veya kullanmayacağımı,
  - 3. Parti yazılımlar ile Point Blank oynamayacağımı,
  - Nfinity Games ve Point Blank hesabımı başkaları ile paylaşmayacağımı, hesap sorumluluğunun hesap sahibi olarak tamamen bana ait olduğunu,
  - Eğer Nfinity Games hesabımda illegal program ya da 3. Parti program kullanılırsa, hesabımın limitsiz olarak kapatılmasını göze aldığımı,
  - Hesabımın kapatılması durumunda yaptıklarımdan sorumlu olduğumu ve bu konuda itiraz etmeyeceğimi,
  - İllegal Programlarla haksız kazanç sağlamayacağıma ve bu yazılımlarla diğer Point Blank Türkiye oyuncularını rahatsız etmeyeceğimi,

  Kabul ediyorum.