Hesap Oluşturma

Genel Bilgiler
E-Posta
Şifre
Şifre Tekrar
Gizli Soru
Gizli Cevap
Güvenlik Kodu
 • Kullanım Koşulları

  www.nfinity-games.com ve bu siteden sunulan her nevi hizmet Nfinity Games'e aittir. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler www.nfinity-games.com tarafından sunulan ve telif hakları Nfinity Games'e ait olan hizmet, oyun ve diğer servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde aşağıdaki kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.

 • Gizlilik Politikası

  Gizlilik ilkelerimiz www.nfinity-games.com ve bu alan adına bağlı tüm diğer alt alan adlarında ve alt bölümleri ile diğer tüm içeriğinde uygulanmaktadır.

  www.nfinity-games.com üye kullanıcı ve ziyaretçilerinin mezkur siteye bağlandıkları esnada kullandıkları bilgisayarlarına yalnız Nfinity Games tarafından okunabilecek şekilde Nfinity Games üzerinden okunabilir. Bu şekilde elde edilen her türlü bilgi ve/ve ya sadece Nfinity Games tarafından kullanılacak olup hiçbir suretle kullanıcı, ziyaretçi ve ya üyelerin aleyhine yahut zararına yol açacak şekilde kullanıma konu edilmeyecektir. Yine bu yolla elde edilmesi halinde veri veya bilgiler üçüncü kişilere giçbir surette aktarılamaz, satılamaz, kullandırılmaz. Ancak bu bilgiler istatistiki veri derlemesinde ferdileştirilmeden işlenebilir. Kullanıcı, üye veya ziyaretçilerin web tabanlı başkaca bir aktivitesinin izlenmesi veya depolanması yahut kullanılması söz konusu değildir. www.nfinity-games.com, üye, kullanıcı veya ziyaretçilerinin kişisel şifrelerinin, e-posta adreslerinin, kredi kart numaralarının ve diğer benzer bilgilerinin Nfinity Games tarafından hiçbir şekilde başka yerde yayınlanmayacağını, dağıtılmayacağını veya duyurulmayacağını beyan ve taahhüt eder.

  www.nfinity-games.com yasal çerçevede bir takip veya talep olmadığı sürece üye, kullanıcı veya ziyaretçilerinin Nfinity Games sitesini kullanmalarından ötürü siteye giriş yaptıkları hiçbir nevi bilgiyi diğer kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır. Nfinity Games'in üye, kullanıcı veya ziyaretçilerine sunduğu hizmetin tedariki sırasında sağladığı kişisel veri güvenliği ve gizliliği kendi sitesi ile sınırlıdır.

  Kullanıcı, ziyaretçi veya üyelerin kendilerine Nfinity Games tarafından bilgilendirme ve hatırlatma amaçlı olarak gönderilen elektronik postaların kendi muvafakatlerinde olduğunu beyan ederler. Ancak bu çerçevedeki iletişim bilgileri Nfinity Games tarafından diğer kişi veya kurumlarla paylaşılmaz. Nfinity Games tarafından sunulan oyunlarda yönetici yetkisini haiz admin ve moderatörler; kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerin e-posta, ip, oyuncu adı ve şifresi gibi verilerini oyunun diğer kullanıcılar tarafından rahatlıkla oynanabilmesini temin edebilmek için inceleyebilir ancak bunları diğer hiçbir kişiye iletemez. Nfinity Games üzerinden yapılan reklamların içerik ve etkilerinden Nfinity Games Sorumlu değildir. Nfinity Games güvenlik ilkelerini değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler bu bilgilerin kendilerince tebellüğ edildiğini; bu ilkeleri yalnızca kullanıcı, üye ve ziyaretçilerin Nfinity Games tarafından sunulan hizmetlerden istifade ettikleri sırada güvenliklerinin temini gayesini taşımaktadır.

 • Hile Şartnamesi

  Point Blank Türkiye oyununa kayıt olarak,

  - Herhangi bir illegal program ve/veya kullanmayacağımı,
  - 3. Parti yazılımlar ile Point Blank oynamayacağımı,
  - Nfinity Games ve Point Blank hesabımı başkaları ile paylaşmayacağımı, hesap sorumluluğunun hesap sahibi olarak tamamen bana ait olduğunu,
  - Eğer Nfinity Games hesabımda illegal program ya da 3. Parti program kullanılırsa, hesabımın limitsiz olarak kapatılmasını göze aldığımı,
  - Hesabımın kapatılması durumunda yaptıklarımdan sorumlu olduğumu ve bu konuda itiraz etmeyeceğimi,
  - İllegal Programlarla haksız kazanç sağlamayacağıma ve bu yazılımlarla diğer Point Blank Türkiye oyuncularını rahatsız etmeyeceğimi,

  Kabul ediyorum.